Asistované založení společnosti,  s vlastním názvem + sídlo na jeden rok zdarma

Umíme založit obchodní společnost dle Vašich požadavků tak, aby jste byli prvním společníkem a jednatelem dané společnosti. Společnost je zapsaná do 24 hodin od založení společnosti formou notářského zápisu. Varianta asistovaného založení společnosti je náročnější pro Vás, jako zákazníka, časově a finančně. (složení základního kapitálu v bance).

Potvrzení o složení základního kapitálu, živnostenský list a ostatní doprovodné listiny včetně souhlasu vlastníka s poskytnutím sídla společnosti, společně vyřídíme během jednoho dne. S expresním zápisem do obchodního rejstříku bude vaše společnost hotová do 24 hodin. Registrace daně z příjmů právnických osob a ostatní daně dle potřeby, Vám uděláme jakmile budeme mít přístupová hesla do datové schránky. Datová schránka je registrovaná do třech pracovních dnů.

Základní kapitál, který si složíte z vlastních zdrojů:

Cena9 900 Kč
DPH2 079 Kč
Celkem11 979 Kč
(V ceně sídlo u nás na 1 rok)

+ 1000 kč živnostenský list

V případě, že máte vlastní sídlo, cena je stejná.

Základní kapitál, který složíme za Vás z našich zdrojů:

Cena9 900 Kč, DPH se neúčtuje
(V ceně sídlo u nás na 1 rok)

Prvním krokem z Vaší strany je vymyslet název, který nám pošlete do emailu, následně:

Rozmyslet si výši základního kapitálu
Cena základního kapitálu:

Do 10 000 Kč3 000 Kč
Od 10 000 Kč do 200 000 Kč4 000 Kč
Každých dalších 100 000 Kč+ 1000 Kč
Cena platí v případě, že společnost má jednoho jednatele, jednoho společníka, volné živnosti, sídlo společnosti na naší adrese.

Po odsouhlasení názvu notářem, je dalším krokem založení společnosti notářským zápisem. Potvrzení o složení základního kapitálu, živnostenský list a ostatní doprovodné listiny včetně souhlasu vlastníka s poskytnutím sídla společnosti, společně vyřídíme během jednoho dne. S expresním zápisem do obchodního rejstříku bude vaše společnost hotová do 24 hodin. Registrace daně z příjmů právnických osob a ostatní daně dle potřeby, Vám uděláme jakmile budeme mít přístupová hesla do datové schránky.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů