Co je Ready made společnost?

Ready made společnosti, známé také jako „shelf companies“, představují unikátní řešení pro podnikatele kteří chtějí zahájit podnikání co nejrychleji. Ready made společnost totiž již prošla procesem založení a je zapsaná v obchodním rejstříku. To znamená, že je připravena k použití téměř okamžitě.

Podívejte se na základní výhody Ready made společností:

1) Rychlost zahájení podnikání

Společnost již je zapsaná v obchodním rejstříku a vy tak nemusíte řešit papírování a složité obíhání úřadů a bank. Toto je zásadní výhoda pro podnikatele a firmy, kteří potřebují rychle reagovat na tržní příležitosti.

2) Bez náročné byrokracie

Koupě již založené společností vás zbaví celé řady byrokratických procedur. Všechny tyto kroky již absolvoval bývalý vlastník, vy se již můžete plně věnovat podnikání.

3) Bezpečnost a historie

Ready made společnosti nabízejí vysokou míru bezpečnosti, zejména díky tomu, že nemají žádnou minulou obchodní činnost. Neexistují zde žádné skryté dluhy, závazky nebo jiné právní problémy.

4) Splacený kapitál

Splacený základní kapitál je také neméně důležitou výhodou těchto společností. V praxi to znamená, že budoucí majitelé nemusí investovat žádné vlastní finanční prostředky do základního kapitálu.

Ready Made společnosti tedy představují atraktivní řešení pro mnoho podnikatelů a investorů kteří hledají rychlý způsob jak vstoupit na trh. Výhody jako okamžitá operativnost, absence byrokracie, splacený kapitál a flexibilita přitahují stále větší množství podnikatelů.

Naše společnost Domica Corporation nabízí široký výběr mezi již založenými společnostmi, prohlédněte si nabídku pomocí tlačítka níže:

Výhody ready made společností

Další rady pro vaše podnikání:
Mohlo by vás také zajímat co to je valná hromada nebo co je odštěpný závod.