Společnost DOMICA CORPORATION spol. s r.o. mě zaujala na internetu. Pracujeme v oboru školství, a založení společnosti bylo pro mě admimistrativně  i časově náročné. Proto jsem oslovila DOMICU CORPORATION.  Celý proces založení naší školky byl otázkou jediné schůzky, vše ostatní zajistila DOMICA.

www.mickeyhoskolka.cz

Lenka Kratinohová Mickeyho školka s.r.o. , soukromá  miniškolka

Se společností DOMICA CORPORATION spol. s r.o. spolupravujeme již řadu let. Nejdříve jsme využili poskytnutí sídla, které je na dobře dostupné adrese. Časem jsme potřebovali rozšířit naše podnikání a další sro společnost. Už s názvem společnosti  jsme si nevěděli rady. Spolupráce byla rychlá a profesionální.

www.marbeteroyal.cz

Michal Cháňa Marbete Royal s.r.o., autodopravce

Se společností DOMICA CORPORATION s.r.o. spolupracujeme již přes deset let. Přístup je naprosto profesionální díky tomu, že  společnost je malým rodinným podnikem, a jednatelka společnosti paní Bc.Milada Boráková klade velký  důraz na osobní přístup s maximální orientací na potřeby a požadavky každého zákazníka. Za celou dobu  nám společnost DOMICA CORPORATION s.r.o. založila již desítky společností pro naše developerské projekty.  Společnost DOMICA CORPORATION mohu jen doporučit.

Zdenek Sobek developer