READY MADE společnost je již založená, a u obchodního soudu zapsaná společnost s ručením omezeným, která je bez obchodní historie, má plně splacený základní kapitál a je vytvořena pouze za účelem jejího prodeje koncovému zákazníkovi. Základní kapitál neskládáte, ten mají společnosti plně splacený. V případě koupě můžete začít jednat za společnost ještě v den podání návrhu na soud. 
Garantujeme nejnižší cenu na trhu.

Výhody READY MADE společnosti

Koupě READY MADE společnosti nabízí spoustu výhod nejen pro začínající podnikatele. Nabízíme desítky založených společností, které mají již zcela aktivní bankovní účet. U Vaší nové společnosti tak můžete téměř ihned vystavovat faktury a uvádět číslo svého bankovního účtu.

Založení READY MADE společnosti je zajímavé zejména pro cizince – odpadávají totiž finanční výdaje a zbytečná administrativa při zakládání účtu v bance. Není tajemstvím, že mezi cizinci jsou READY MADE společnosti tou nejoblíbenější variantou pro zahájení podnikání v České republice.

Založení READY MADE společnosti je tedy výhodnou volbou pro ty, kteří chtějí rychle začít podnikat bez zdlouhavých administrativních procesů a pro cizince, kteří chtějí podnikat v České republice s minimálními náklady a zbytečnou byrokracií.

peníze a bankovní účet
výhody ready made společnosti

Další rady pro vaše podnikání:
Mohlo by vás také zajímat jak založit firmu online nebo co to je startup.