Chcete pro vaši firmu prestižní adresu v centru velkého města i bez placení obrovského nájmu? Chcete skrýt veřejnosti své skutečné bydliště? Nemáte vlastní kancelář? Nemůžete si dovolit recepci? S tím vším vám virtuální sídlo pomůže. Podívejte se na hlavní důvody proč uvažovat nad možností využití virtuálního sídla.

1. Skvělý první dojem

Virtuální sídlo umožňuje firmám získat adresu na prestižní adrese, která může být výhodná pro potenciální klienty nebo investory. Korespondenční adresu vyplňujete na vašich fakturách i smlouvách, bude tedy vidět všude.

2. Žádné papírování a administrativa

Virtuálním sídlem ušetříte mnoho papírování a hlavně starostí. Nelamte si hlavu s placením nákladných kanceláří pro vaši firmu. Sídlo na prestižní adrese navíc získáte za pár minut a můžete to vyřešit online.

3. Reprezentativní kancelář

K pronájmu virtuálního sídla navíc můžete získat i přístup do kanceláří – pro vaši nerušenou práci a schůzky z klienty.

4. Vlastní recepce

Recepce je jedním z důležitých bodů, které by firmy měly zvážit při výběru virtuálního sídla. Správně fungující recepce může totiž pomoci firmě získat profesionální image a zlepšit vztahy s klienty.

5. Optimalizace nákladů

Virtuální sídlo vyhledávají společnosti i z prostých důvodů – chtějí snížit náklady na své kancelářské prostory na minimum. Zároveň si ale zachovávají profesionální image.

6. Přebírání pošty a zásilek

Starosti s přebíráním pošty a zásilek můžete hodit za hlavu. Každá zásilka i psaní na vás počká na recepci. Navíc získáte každý den informaci o tom, co vám na vaši adresu dorazilo. Vy i vaši zaměstnanci tak mohou ušetřit nemalé náklady a čas na cestování a shánění pošty.

7. Parkování pro vás i klienty

Parkování je neméně důležitou službou virtuálních sídel. U nás získáte parkovací místa přímo před domem. Vaši klienti zcela jistě ocení jednoduché parkování a jednoduše vás najdou.

8. Vaše soukromí

Virtuálním sídlem chráníte vaše soukromí. Vaše skutečné bydliště či sídlo jednoduše skryjete před veřejností.

9. Školící místnosti

Potřebujete pouze pár hodin pro školení? U nás si můžete pronajmout profesionální školící místnosti pouze po dobu, kterou potřebujete. To vše v budově vaší firmy.

10. Informační servis

Dorazila vám pošta či zásilka? Neočekávaná návštěva? S naším informačním servisem a recepcí budete mít vaši firmu pod kontrolou. Každý den vám poskytneme informaci o případných událostech.

Domica Business House – získejte atraktivní virtuální sídlo společnosti v centru Ostravy

Reprezentativní sídlo pro vaše podnikání

Školící místnosti i kanceláře – vše můžete mít v ceně pronájmu sídla a na jednom místě

Školící místnost v Ostravě pro 2 až 16 osob

Další rady pro vaše podnikání: Mohlo by vás také zajímat co to je valná hromada.