Příjem pošty či kurýrních zásilek není u virtuálních sídel žádnou komplikací. Kvalitní poskytovatelé virtuálních sídel již dnes nabízejí svým klientům kompletní servis. Domica Business House vám poskytne kompletní servis od A až po Z.

K našim službám virtuálního sídla patří kompletní správa vašich přijatých poštovních zásilek. Mezi naše nejčastěji využívané služby patří:

Příjem pošty a kurýrních zásilek

Zajišťujeme příjem vašich poštovních zásilek a kurýrních balíků na Vaší adrese virtuálního sídla. To znamená, že nemusíte mít fyzickou přítomnost na dané adrese a zásilky jsou přijímány a uloženy bezpečně a zcela spolehlivě.

Informování denně e-mailem o došlé poště

Abyste byli vždy v obraze, jaké zásilky dorazily, můžeme vám denně zasílat e-mailové notifikace obsahující seznam přijaté pošty. Nemusíte se tedy složitě a neustále doptávat na nové zásilky a můžete pohodlně sledovat svou obchodní korespondenci z pohodlí vašeho domova.

Přebrání doporučené pošty

Pokud máte zájem o přebrání doporučených zásilek, jsme vám k dispozici. Náš skvělý tým se Vám postará o příjem a uložení doporučených zásilek.

Zaslání skenu každé pošty e-mailem

Pokud si přejete mít okamžitý přístup k obsahu vaší pošty, nabízíme službu zaslání skenu každé přijaté zásilky e-mailem. Tím získáte digitální kopii dopisu, kterou si můžete snadno prohlédnout a spravovat prostřednictvím vašeho počítače či mobilu.

Domica Business House – Vaše virtuální sídlo na dostupné adrese

Reprezentativní sídlo pro vaše podnikání

Další rady pro vaše podnikání: Mohlo by vás také zajímat co to je ready made společnost nebo co to je tichý společník.